For Better Performance Please Use Chrome or Firefox Web Browser

Research Interests

ویکی پدیا می گوید

آفرینندگی یا آفرینشگری یا خلاقیت، مهم‌ترین و اساسی‌ترین قابلیت و توانایی انسان و بنیادی‌ترین عامل ایجاد ارزش است که در همهٔ ابعاد و جوانب زندگی وی نقش کاملاً حیاتی ایفا می‌کند. خلاقیت و نوآوری از والاترین ویژگی‌های انسان است. همهٔ علوم، تولیدات، فناوری‌ها، صنایع، ابداعات، اختراعات، هنرها، ادبیات، موسیقی، معماری و به‌طور کلی اساس انواع تمدن‌ها از ابتدا تاکنون و کلیهٔ دستاوردهای بشری، جلوه‌های گوناگونِ خلاقیت و نوآوری است. تمدن انسانی و زندگی وی بدون خلاقیت امکان‌پذیر نیست..

اگر تاکنون همه تلاش خود را برای رقابت در یک کلاس درس با دوستانان صرف کرده اید که لزوما خلاقیت زیادی خرج نشده است، اکنون، یعنی با شروع کار بر روی پایان نامه خود ، وقت آن رسیده است که سایر مهارتهای خود را که کسی تاکنون به آنها نمره ای نداده صدا بزنید و یا اینکه آنها را ایجاد کنید. مهم نیست معدل و نمره من چقدر است مهم این است که من  حداقل مانند یه ماشینی هستم که بسیار بسیار پیشرفته تر از یک ربات  می توانم عمل کنم. از فکر کردن تا تصمیم گرفتن تا ساختن و تحلیل کردن. و مهمتر اینکه یادگرفتن و وارد شدن به یک کار گروهی.

دومین تصوری که باید اصلاح شود: برای یه نتیجه خوب باید بهترین ابزار را داشت. اجازه دهید روی آن خط بکشیم و بگوییم نه لزوما. اتفاقا مردم دنیا چیزهایی می خواهند که بتوان با .حداقل امکانات و هزینه و در هر مکانی به دست آورد و هر وقت این اتفاق بیفتد آن نتیجه گسترش می یابد. به شکل نگاه کنید چطور با چیزهای ساده نتیچه جذابی ساخته است

ما در گروه نانوسنسور دانشکده روی این موضوعات اهمیت زیادی قایل شده ایم.  تشویق شما به اینکه خلاق باشید، به چیزهای ساده عمیق تر نگاه کنید، و خیلی خیلی مهم اینکه کاری که می کنم چه کاربردی برای بهبود و توسعه زندگی دیگران خواهد داشت. ایجاد جرات و جسارت در  آزمایش کردن، نوشتن و ارایه نظرات به ظاهر بی اهمیت جز مواردی است که کسب می کنید.

در همریختگی ذهنی منشا نابسامانی و هدر رفتن انرژی فکری ما است. شما یاد خواهید گرفت جطور برنامه ریزی کنید تا آشفتگی و سردرگمی در روند پژوهشتان به حداقل برسد.

شما خواهید فهمید که باید قبل از شروع به انجام آزمایش مقاله علمی خود شروع به نوشتن کنید. یعنی افق کار خود را خواهید فهمید.

و یاد خواهید گرفت چطور بدون نیاز به دیگران آنچه نیاز دارید را بیاموزید..بهترین روش برای پاسخ به سوال طرح درست و دقیق آن است. اگر تاکنون شما به سراغ سوالات حل شده می رفتید اکنون باید خالق سوال باشید. سوالی که پاسخ به آن یک سال طول می کشد و در حقیقت همان پایان نامه شما است.

 

 

 

 

 

 

 

 

تحت نظارت وف ایرانی